Dünya Teknik Bilgisayar

BİLGİSAYAR VE TAMİR SERVİSİ

Tel: 0850 370 9746 - 0533 6910523

Turkish English

Gaziantep Bilgisayar Servis,Notebook Servis, Tablet Servisi, Güvenlik Sistemleri, Kartuş ve Toner Dolum, Yazıcı Servisi

Anakart Led&LCD Ekran Adaptör Onarımları Bakım Onarım Servis Hizmetleri

...

EN İYİ HİZMET - 7/24 SERVİS İMKANI

Gaziantep Güvenlik Kamera Sistemleri

e-Posta Yazdır PDF

 

Dünyadaki değişen eğilimler ve gelişen teknolojideki ilerlemeler sonucu iletişim ve bilgi çağına hızlı bir giriş yapıldı.Bilgi ve iletişim sektöründeki gelişmeler yeni bir dönem başlattı. Günümüzde ileri teknoloji ürünler ve hizmetleri sosyal yaşamın ayrılmaz bir parçası haline geldi.

Firmamız Gümüş Güvenlik Kontrol ve Güvenlik Sistemleri 2007 yılında yüksek teknolojiye dayalı Elektronik Güvenlik,Otomasyon ve Kablosuz Telsiz Haberleşme sistemleri üzerinde faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş olan bir teknojik ve üretim firmasıdır.Ayrıcı Güvenlik ve teknoji alanındaki tüm ürünleri kişi ve kurumların ihtiyaclarına tam anlamıyla cevap verecek şeklide güvenli alanlar yaratarak üst düzey hizmet kalitesiyle sunmayı ilke edinmiş bir şirkettir.

Konusunda Uzmanlaşmış kadromuz ile yurt içi ve yurt dışında olmak üzere anahtar teslim proje ve taahhüt hizmetleri başarı ile yürütülmektedir.

Dunya teknik  Güvenlik Kontrol ve Güvenlik Sistemleri olarak MİSYONUMUZ

Güvenlik Otomasyon ve Telekomikasyon sistemlerinde, çağımızın ileri teknolojisini kullanan bir firma olarak, Cumhuriyetimizin 100. yılında 2023'e kadar, teknoloji ürünleri ve sistem entegrasyonu alanlarında pazarın lideri olmak ve ürettiğimiz ileri teknoloji ürünlerle uluslararası platformun tercih edilen markasını yaratmak ve en yüksek ürün ve hizmet kalitesi ile ülke şartlarına uygun çözümler, projeler üretmek ve uygulamak; uzman kadrosu ve güçlü altyapısı ile azami müşteri memnuniyeti sağlayarak sektöründe örnek bir firma olmaya devam etmektir.

dUNYA tEKNİK  Güvenlik Kontrol ve Güvenlik Sistemleri olarak Vizyonumuz

Dunya Teknik Güvenlik Kontrol ve Güvenlik Sistemleri; özel şahıslara ve ticari iş yerlerine ve kamu kuruluşlarına global güvenlik çözümleri ve kablosuz haberleşme sunan ve teknolojiyi hayatın bir parçası haline getirmek için "her zaman, her yerde, her ürünümüzle güvenliginiz için yanınızdayız" vizyonu ile hareket eden disiplinli, özenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla insanlığın yararına üretim ve hizmet şirketidir.

Son Güncelleme ( Salı, 22 Haziran 2021 13:51 )